FASTCOMP Sp. z o.o.

Graniczna 6, 35-326, Rzeszów PL

naprawkomputer.net
511 123 822

9-17


Ocen: 16

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: możliwe telefoniczne umawianie wizyt, biuro nieczynne

FASTCOMP Sp. z o.o. to serwis, który oferuje naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak też do klientów biznesowych. Firma działa na rynku już od 2005 roku oferując klientom usługi na najwyższym poziomie. FASTCOMP obsługuje firmy nie tylko z samego Rzeszowa, ale również z terenu całego Podkarpacia. Usługi świadczy zarówno w domu, jak i biurze klienta. Te poważniejsze naprawy prowadzone są na miejscu w serwisie. Oferta firmy to również darmowy dowóz sprzętu do serwisu oraz dostawa już naprawionego sprzętu do klienta. FASTCOMP realizuje również dla firm kompleksową reklamę internetową. Taka usługa obejmuje analizę rynku, zaprojektowanie strony internetowej, serwer, domeny, założenie odpowiednich kont mailowych oraz pozycjonowanie strony. Serwis realizuje także usługę odzyskiwania danych z dysków twardych, czy też uszkodzonych nośników. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, serwis ciągle zwiększa zakres swoich usług.
FASTCOMP to między innymi: naprawa układów graficznych, kart sieciowych, wymiana gniazd zasilania, naprawa matryc, usługi w zakresie ważnych napraw systemowych, konserwacja komputerów przenośnych i stacjonarnych, rozszerzanie pamięci RAM, wymiana dysków twardych, wymiana napędów optycznych, czyszczenie układów chłodzenia i wiele innych.

ZOSTAW SWOJĄ OCENĘ

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Opinie FASTCOMP Sp. z o.o.

Gliwabardzo profesjonalne podejście do tematu. polecam !


Srodon10 / 10


MarekProfesjonalna obsługa i niesamowita wiedza serwisanta, dzięki za pomoc ! Marek


Madziaodzyskana zaginiona praca magisterska w ciągu jednego dnia, fachowcy polecam .


Czajkadobre laptopy poleasingowe w przystępnej cenie. polecam


888888888pełna profeska !


MarekPo wykonaniu kilku telefonów po rzeszowskich serwisach tylko oni pomogli zreanimować komputer z bardzo ważnymi danymi wieczorową porą. Serdecznie dziękuję !!!!


RzeszowiakPolecam zakup używanego laptopa w fastcomp. Faktura vat i gwarancja a cena mniej jak połowa nowego.


KlientkaUratowali zaginione dane , rewelacyjna firma , polecam !!!!!!!!!


BartekSSSProfesjonaliści w każdym calu !


AldoBłyskawicznie naprawiony komputer, bardzo miła obsługa, brak zastrzeżeń.


Token