kamlegIT

Ks. Jałowego 6A, 35-010, Rzeszów PL

www.kamlegit.pl
668 92 92 99

9-17


Ocen: 4

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00

KamlegIT to profesjonalny serwis sprzętu komputerowego, ale nie tylko. Firma oferuje bowiem również serwis elektroniki przemysłowej i użytkowej. Usługi realizowane przez kamlegIT to między innymi naprawa komputerów stacjonarnych, naprawa laptopów oraz serwerów, usługi informatyczne. kamlegIT oferuje również wymiany BGA, naprawę płyt głównych, wymianę matryc. kamlegIT to również szeroki wachlarz usług z zakresu serwisów laptopów - reinstalacje systemów, wymiany klawiatur, wymiany matryc, naprawy gniazd zasilania w laptopie. kamlegIT to oferta profesjonalnej diagnostyki usterek sprzętu komputerowego oraz późniejsza kompleksowa naprawa. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że firma oferuje klientom usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą tutaj skorzystać jeszcze z wielu innych usług, to między innymi odzyskiwanie danych, strony internetowe, e-marketing, aplikacje interaktywne, domeny i hosting.

ZOSTAW SWOJĄ OCENĘ

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Opinie kamlegIT

MarekPolecam serwis z tego względu, że chociaż usługa rozwlekła się w czasie to problem został w 100% rozwiązany. Miałem problem z laptopem, chodziłem po kliku serwisach i dopiero tutaj problem został rozwiązany. Miła obsługa, pełen profesjonalizm, polecam, warto odwiedzić stronkę kamlegit.pl


WojtekŚwietny serwis laptopów w Rzeszowie. Zostawiłem lapka w naprawie, bo nie chciał się uruchomić. Został przeczyszczony, problem został rozwiązany bardzo sprawnie i szybko. Cenowo także bardzo w porządku także mogę polecić kamlegit.pl.


tomaspoleca serwis komputerowy kamlegit w rzeszowie, mój sprzęt naprawiony dobrze


Token